ARA TATİL KORUPARK’TA KARNAVAL TADINDA

Çocuklar ve aileler 2019-2020 eğitim döneminin ilk ara tatilini Korupark’ta kutluyorlar. 16 Kasımda başlayacak olan tatil etkinlikleri 9 gün boyunca kesintisiz olarak devam ediyor.

Birbirinden farklı etkinlikleriyle Bursalıların mutluluk merkezi olan Korupark, ara tatil etkinlikleriyle de çocuklara unutamayacakları bir tatil fırsatı sunuyor. Çocuklar, birbirinden farklı gösterilerin yanı sıra müzikal, spor, çocuk atölyeleri, masal kahramanları ve gösteriler ile tatil boyunca eğlenecek, öğrenecek ve enerji depolayacaklar.
Korupark, ara tatil etkinliklerine her yaştan çocuk katılabiliyor. 17 Kasım tarihinde gerçekleşecek olan Balon Show ile büyülenecek, Akordeon adamla unutulmaz bir eğlence yaşayacaklar. 19 Kasımda Çocuklar Saklambaç Müzikaliyle kampa gidecek, Kampta beklenmedik maceralara atılacaklar, Karşılaştıkları her şeyi günlük yazar gibi müzikale aktarıp seyircilere anlatacaklar.
Çocuk Atölyeleri Minikleri Bekliyor
Korupark ara tatilde çocuklara çeşitli atölyeler hazırlayarak hem sosyalleşmelerine hem de el becerilerini geliştirmelerine katkı sunuyor. 16 Kasım tarihinde miniklerimiz hayal güçlerini kullanarak kendilerine özel unicorn anahtarlıklarını tasarlarken unicorn maskotuyla fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacaklar, Disney Frozen 2 sinemalarda vizyona girerken 20-21 Kasım tarihlerinde Karlar ülkesin prensesi Elsa atölyesi, 23 Kasım’da Kabile Dans Sirk Sanatları Atölyesiyle minikler sanatçılarla birebir çalışıp akrobasi ve dans tecrübesi edinecekler, 24 Kasım Öğretmenler gününde çocuklar öğretmenlerine hediye kart hazırlama imkânına sahip olacaklar. Tüm etkinliklere katılım ücretsiz olup, kontenjan ile sınırlıdır.
Survivor Parkur Heycanı Koruparkta
Korupark 18 Kasım’da Çocukları Survivor parkur heyecanına davet ediyor. Çocuklar kurulan parkurları aşmaya çalışacaklar aynı zamanda sporu doya doya yaşayacaklar.
Çocuklar Korupak’da Uzay Çağı’nı Yaşayacak
Sömestr tatilinde Korupark AVM'nin çocuklar için hazırladığı sürprizler arasında "Uzay Çadırı" Planetaryum da bulunuyor. 22 Kasım tarihinde Korupark AVM'yi ziyaret eden çocuklar kurulacak uzay çadırda 25 dakikalık uzay simülasyonu seanslarına ücretsiz katılabilecekler. Astronomların hazırlamış olduğu özel şovlar sayesinde yıldızlar ve galaksiler arası yolculuğa çıkacaklar. Aynı gün gerçekleşecek Bilim Show’la çocuklar bilimin ilham verici yönünü deneyimleyecek.
 

-
Fotoğraf Seti (rar)
Logo Seti (png, jpeg, ai)